Дизайн журналу
Дизайн журналу
Свічка

Liquid Fuel

Свічка У сучасні дні неправильне використання ресурсів спричиняє загрозу природі та людству. Таким чином, нам може допомогти розробка та створення виробів із більшою кількістю тривалості роботи як замінник подібних виробів з тією ж ефективністю, що проходить через час. Поєднавши інший погляд на те, що роблять алкогольні вогні в лабораторіях, і інший погляд на незнищенні свічки дизайнери створили новий продукт. Тоді вони можуть виробляти рідкі паливні свічки, які також є стійкими і горять, як свічка.

Назва проекту : Liquid Fuel, Ім'я дизайнерів : Mohammad Meyzari, Прізвище клієнта : Roch.

Liquid Fuel Свічка

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.