Дизайн журналу
Дизайн журналу
Житловий Будинок

Fish Migration

Житловий Будинок Міграція вийшла з китайської ідіоми - "як риба у воді". Це метафора, яку ми використовуємо, що будинок - це єдине місце, яке змушує людей відчувати себе легко і спокійно. Нескінченність, математичний символ, - це ідея внутрішнього потоку, яку люди можуть сильно відчувати, як міграція риб із потоком. За допомогою чорного заліза, бетону та старих лісів для створення різних повітряних потоків, світла та розширення зору. Міграція передає почуття простоти і тиші, які також представлені побутом та філософією життя домогосподарств.

Назва проекту : Fish Migration, Ім'я дизайнерів : TSAI DUNG LIN, Прізвище клієнта : doit studio.

Fish Migration Житловий Будинок

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.