Дизайн журналу
Дизайн журналу
Освітлювальний Об’Єкт

Fragrance Lamp

Освітлювальний Об’Єкт Ароматерапія та дизайн зустрілися для створення продукту Fragrance Lamp, реалізованого в 2019 році. Експеримент та процес розробки ґрунтувались на створенні нового матеріалу, що випромінює природну суть квітки лаванди. Тому тут є освітлювальний об’єкт, який, крім своєї функціональності, наблизить тих, хто дає йому шанс, наблизитись до природи. Лаванда, її унікальна текстура та аромат, знайдені у Лампах аромату, яка є частиною продуктів сталого дизайну.

Назва проекту : Fragrance Lamp, Ім'я дизайнерів : GEORGIANA GHIT, Прізвище клієнта : Georgiana Ghit Design.

Fragrance Lamp Освітлювальний Об’Єкт

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.