Дизайн журналу
Дизайн журналу
Декоративна Лампа

Dorian

Декоративна Лампа На думку дизайнера, світильник Доріана повинен був поєднувати основні лінії з сильною ідентичністю та чудовими характеристиками освітлення. Народжений для об'єднання декоративних та архітектурних особливостей, він передає почуття класу та мінімалізму. У Доріана є світильник та дзеркало, обрамлене латунними та чорними спорудами, воно оживає у функції сильного та непрямого світла, яке він випромінює. Сімейство Доріана складається з ламп для підлоги, стелі та підвіски, сумісних із системами дистанційного керування або диммируемого з керуванням ногою.

Назва проекту : Dorian, Ім'я дизайнерів : Marcello Colli, Прізвище клієнта : Contardi Lighting.

Dorian Декоративна Лампа

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.