Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стіл

Ravaq

Стіл Ravaq має на меті відновити велич тих стелі мокарна, покритих дзеркалами в меншому масштабі. Ці форми кореняться у традиції 1000 років, а їх сучасна реконструкція пов'язує стародавнє з сучасним. Ravaq відображає навколишні кольори з різних кутів, щоб відповідати місцю, в яку він іде красивіше. Основним завданням ravaq було створити нові та інноваційні форми з традиційного візерунка та мотиву, щоб після того, як ви зіткнулися з усім малюнком, його справжність поверне вас у часі, поки ви все ще використовуєте це з сучасними меблями.

Назва проекту : Ravaq, Ім'я дизайнерів : Ali Sharifi Omid, Прізвище клієнта : HAF design and construction department.

Ravaq Стіл

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.