Дизайн журналу
Дизайн журналу
Регенероване Кільце

Morning Dew

Регенероване Кільце Ранкова роса була зроблена з концентрацією уваги на матеріалах методом відновлення цінних металів для отримання регенерованого золота та срібла в якості матеріалів. Спосіб приготування - це простий спосіб використання пористого матеріалу, що містить амін, для адсорбції вибраних іонів металів, а також для повторного використання очисної рідини в процесі обробки. Нарешті для відновлення цінних металів важливо вибрати більш екологічні методи.

Назва проекту : Morning Dew, Ім'я дизайнерів : Xiangzhi Zhao, Прізвище клієнта : Dist industrial design studio.

Morning Dew Регенероване Кільце

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.