Дизайн журналу
Дизайн журналу
Садиба

House On Pipes

Садиба Сітка тонких сталевих труб, викладених поетапно, мінімізує слід будівлі, забезпечуючи при цьому жорсткість і стабільність для підйому житлового простору над цим. Відповідно до мінімалістичного підходу до значків, цей фермерський будинок був розроблений в рамках існуючих дерев для зменшення внутрішнього тепловіддачі. Цьому сприяло і навмисне збивання блоків Fly золи на фасаді, в результаті чого порожнеча та тінь природно охолоджували будівлю. Підняття будинку також забезпечило безперебійність Пейзажу та обмеження поглядів.

Назва проекту : House On Pipes, Ім'я дизайнерів : PARALLAX, Прізвище клієнта : Parallax.

House On Pipes Садиба

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.