Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер’Єру

Arthurs

Дизайн Інтер’Єру Сучасний північноамериканський гриль, коктейльний зал та тераса на даху, розташований у Тодіндо Мідтаун, відзначають вишукане класичне меню та поблажливі напої підпису. У ресторані Артура є три різних місця для задоволення (обідня зона, бар та патіо на даху), які відчувають себе одночасно інтимними та просторими. Стеля унікальний за своєю конструкцією з гранованих дерев’яних панелей з дерев’яним шпоном, побудованим для посилення восьмикутної форми приміщення та імітує вигляд висіченого кришталю, що висить нагорі.

Назва проекту : Arthurs, Ім'я дизайнерів : Unique Store Fixtures, Прізвище клієнта : Unique Store Fixtures.

Arthurs Дизайн Інтер’Єру

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.