Дизайн журналу
Дизайн журналу
Мотоцикл

Atto Primo

Мотоцикл Для майбутніх мотоциклів, автомобілів, літаків, катерів бажано досягти значного прогресу в дизайні двигунів. Дві основні, але стійкі проблеми - оптимальне згоряння та зручна експлуатація. Операція, зручна для експлуатації, переважно включає врахування вібрації, керування автомобілем, надійності двигуна, використання наявного палива, середньої швидкості поршня, витривалості, змащення двигуна, крутного моменту колінчастого вала, простоти системи. Це розкриття описує інноваційний 4-тактний двигун, який одночасно забезпечує надійність, ефективність та низькі викиди в одній конструкції.

Назва проекту : Atto Primo, Ім'я дизайнерів : Marco Naccarella, Прізвище клієнта : .

Atto Primo Мотоцикл

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.