Дизайн журналу
Дизайн журналу
Парфумерний Супермаркет

Sense of Forest

Парфумерний Супермаркет Образ напівпрозорого зимового лісу став натхненником цього проекту. Достаток фактур із натуральної деревини та граніту занурює глядача у потік пластичних та візуальних вражень знаків природи. Промисловий тип обладнання пом'якшується кольорами червоної та зеленої окисленої міді. Магазин - місце привабливості та спілкування для понад 2000 людей щодня.

Назва проекту : Sense of Forest, Ім'я дизайнерів : Dmitry Pozarenko, Прізвище клієнта : Gold Apple.

Sense of Forest Парфумерний Супермаркет

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.