Дизайн журналу
Дизайн журналу
Крихітна Компостна Машина

ReGreen

Крихітна Компостна Машина ReGreen - це ідеальне рішення, яке може переробити та ідеально скористатись найкращими перевагами витраченої їжі. ReGreen довговічний, простий в чищенні та переробці. Виразний структурний дизайн - за принципом обігу та екологічно чистим, який можна легко розібрати та переробити. Передова технологія, завдяки чому ReGreen перетворює витрачену їжу в органічний грунт і компост всього за кілька тижнів. Він прекрасно вирішує труднощі з отриманням органічного компосту в столицях.

Назва проекту : ReGreen, Ім'я дизайнерів : SHIHCHENG CHEN, Прізвище клієнта : Shihcheng Chen.

ReGreen Крихітна Компостна Машина

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.