Дизайн журналу
Дизайн журналу
Килим

Hair of Umay

Килим Створений у стародавній кочовій техніці, захищений Списком нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінового зберігання, цей килимок приносить найкраще з вовни за рахунок градієнтних відтінків вовни та тонкої ручної вишивки, що створює об'ємну текстуру. 100-відсотковий килим, зроблений вручну, використовуючи натуральні відтінки вовни плюс жовтуватий тон, пофарбований цибулевою оболонкою. Золота нитка, яка проходить через килим, робить висловлювання і нагадує про волосся, що вільно тече на вітрі, - волосся кочової богині Умай - захисниці жінок і дітей.

Назва проекту : Hair of Umay, Ім'я дизайнерів : Marina Begman, Прізвище клієнта : Marina Begman.

Hair of Umay Килим

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.