Дизайн журналу
Дизайн журналу
Колба

Fragment

Колба Складена з трьох неправильних геометричних колб, фрагментоване сімейство має свій неповторний дизайнерський характер. Кожна колба розроблена як фрагмент, коли три колби складаються разом, вони утворюються арт-блок та скульптура. Дизайнер зробив акцент на саморобній майстерності з делікатною дзеркальною обробкою зовнішньої сторони та використанням нержавіючої сталі 18/10. Винахідливість дизайну робить його колекційним для вітрини, а також колекцією предметів першої необхідності.

Назва проекту : Fragment, Ім'я дизайнерів : Oi Lin Irene Yeung, Прізвище клієнта : Derangedsign.

Fragment Колба

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.