Дизайн журналу
Дизайн журналу
Модні Прикраси

Blending Soul

Модні Прикраси Елейн Шиу використовує технологію 3D-друку, щоб імітувати концепцію стін Забороненого міста простим і сучасним китайським вузлом. Золотий візерунок несе в собі давнє значення, і разом з контрастним яскравим синім фоном він перетворюється на модний виріб, який представляє і стародавній, і сучасний Китай.

Назва проекту : Blending Soul, Ім'я дизайнерів : Elaine Shiu Yin Ning, Прізвище клієнта : Ejj Jewellery.

Blending Soul Модні Прикраси

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.