Дизайн журналу
Дизайн журналу
Механізм Зміни Діаметра Для Барабана Барабана

Zikit

Механізм Зміни Діаметра Для Барабана Барабана Барабан - це захоплюючий музичний інструмент, але вони також єдиний музичний інструмент, який має один крок !!! Мультиплеєр-барабанщик не може грати Rock Reggae та Jazz, використовуючи один і той же барабан. Zikit Drums розробив механізм, який надає барабанщикам універсальний досвід гри, не прив'язуючись до певного стилю музики, змінюючи діаметр барабанного затвора в режимі реального часу. Zikit розроблений для розширення можливостей барабанщиків та надання їм нових акустичних можливостей у створенні унікального контенту.

Назва проекту : Zikit, Ім'я дизайнерів : Oz Shenhar, Прізвище клієнта : Zikit Drums.

Zikit Механізм Зміни Діаметра Для Барабана Барабана

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.