Дизайн журналу
Дизайн журналу
Лампа

Mobius

Лампа Кільце Mobius дає натхнення для дизайну світильників Mobius. Одна смуга світильника може мати дві тіньові поверхні (тобто двостороння поверхня), лицьову та зворотну, що задовольнятиме всебічний попит на освітлення. Його особлива і проста форма містить таємничу математичну красу. Тому більше ритмічної краси принесе в домашнє життя.

Назва проекту : Mobius, Ім'я дизайнерів : Kejun Li, Прізвище клієнта : OOUDESIGN.

Mobius Лампа

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.