Дизайн журналу
Дизайн журналу
Скульптура

Emperor's Time

Скульптура Ця скульптура машини часу імператора, яка також є його машиною часу, була задумана і представляє любов Імператора до подорожей. Автомобіль був побудований за допомогою багатьох скульптурних прийомів, включаючи матеріали, такі як нержавіюча сталь, світлодіодне світло та поліхром. Ефект цих матеріалів надає концепції скульптури чистої фантазії. Ця скульптура є одним з головних художніх виразів готелю Xi'an W. Дослідження цього проекту дає скульптурі відчуття добре задуманого художнього вираження династії Тан.

Назва проекту : Emperor's Time, Ім'я дизайнерів : Lin Lin, Прізвище клієнта : Marriott Group W hotel Xi'an.

Emperor's Time Скульптура

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.