Дизайн журналу
Дизайн журналу
Веб-Дизайн Та Ux

Si Me Quiero

Веб-Дизайн Та Ux Веб-сайт Sí, Me Quiero - це простір, який допомагає бути собою. Для реалізації проекту необхідно було провести співбесіди та дослідити соціальний та культурний контекст стосовно жінок; її проекція в суспільстві і на себе. Було зроблено висновок, що павутина буде супроводом і здійснюватиметься з підходом, щоб допомогти любити себе. У дизайні це відображається простота з нейтральними тонами з використанням червоних контрастів, щоб привернути увагу до певних дій, кольорів марки книги, опублікованої клієнтом. Натхнення прийшло від мистецтва конструктивізму.

Назва проекту : Si Me Quiero, Ім'я дизайнерів : Ana Ramirez, Прізвище клієнта : Little Red studio.

Si Me Quiero Веб-Дизайн Та Ux

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.