Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Дворів Та Садів

Shimao Loong Palace

Дизайн Дворів Та Садів Використовуючи природну та вільну мову розумну організацію ландшафту, двори з'єднуються один з одним у декількох вимірах, пронизані один одним і плавно перетворюються. Використовуючи майстерність вертикальної стратегії, 4-метрова різниця висоти буде перетворена на родзинку та особливість проекту, створюючи багаторівневий, художній, живий, природний внутрішній дворик.

Назва проекту : Shimao Loong Palace, Ім'я дизайнерів : Beijing Miland International Landscape Planning and Design Co., Ltd. China, Прізвище клієнта : Beijing Miland InternationalLandscape Planning andDesign Co., Ltd..

Shimao Loong Palace Дизайн Дворів Та Садів

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.