Дизайн журналу
Дизайн журналу
Комерційний Дизайн Інтер’Єру

KitKat

Комерційний Дизайн Інтер’Єру Інноваційно представити концепцію та загальний бренд через дизайн магазину, спеціально для канадського ринку та клієнтури Yorkdale. Використання досвіду попереднього спливаючого вікна та міжнародних локацій для інновацій та переосмислення всього досвіду. Створіть ультра-функціональний магазин, який би добре працював для дуже великого трафіку, складного простору.

Назва проекту : KitKat, Ім'я дизайнерів : Unique Store Fixtures, Прізвище клієнта : Unique Store Fixtures.

KitKat Комерційний Дизайн Інтер’Єру

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.