Дизайн журналу
Дизайн журналу
Бетонна Настінна Плитка

Tonk Mint

Бетонна Настінна Плитка Бетон - це дуже традиційний матеріал, який не сильно змінився з часу його винаходу в середині 1800-х років. З Тонком бетон має творчу та сучасну інтерпретацію. Кожна конструкція Tonk має модульну структуру, яку можна персоналізувати, розігруючи кути. Ця власність надає людям можливість проектувати власні стіни за власним смаком, уподобанням та уявою. Дизайн Tonk Mint був натхненний листям м’яти в природі. Цю модель також можна використовувати з варіаціями, щоб отримати різні мотиви, що є відмінною рисою всіх конструкцій Tonk.

Назва проекту : Tonk Mint, Ім'я дизайнерів : Tonk Project, Прізвище клієнта : Tonk Project.

Tonk Mint Бетонна Настінна Плитка

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.