Дизайн журналу
Дизайн журналу
Таблетки З Настоями На Канабіс

Secret Tarts

Таблетки З Настоями На Канабіс Упаковка Secret Tarps виготовлена в так званому модернізованому стилі ретро / вінтаж із відчуттям старовинних шкільних нот, тому дотик майстра-фармацевта затримує замовника з першого погляду, а пізніше, в той час як детальне спостереження за основними елементами дизайну закодовано в цілісна структура, що передає основний маркетинговий момент: цей продукт розроблений професіонально-професіональною компанією фармацевтів і містить секретний рецепт ручної роботи фармацевта всередині.

Назва проекту : Secret Tarts, Ім'я дизайнерів : GarryVeda design Bureau (c), Прізвище клієнта : Green Revolution.

Secret Tarts Таблетки З Настоями На Канабіс

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.