Дизайн журналу
Дизайн журналу
Упаковка

Overpacked

Упаковка Вона розроблена - це упаковка випічки, яка використовується як подарунки сім'ям з дітьми від 2 до 3 років на фестивалі. Він натхненний будівельними блоками, а особливості монстра розроблені на поверхні будівельних блоків. Пакувальну коробку можна переробити і перетворити на будівельні блоки, а через риси обличчя монстра на упаковочній коробці, очах, носі, роті та безлічі комбінацій можна використовувати, щоб накопичити те, що, на його думку, є обличчям монстра, як зробити Frankentense Like вчені, надихають дитячу уяву.

Назва проекту : Overpacked, Ім'я дизайнерів : Jiawen Li, Прізвище клієнта : .

Overpacked Упаковка

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.