Дизайн журналу
Дизайн журналу
Перукарня

Taipei Eros

Перукарня Перукарні базуються на геометрії чорного, білого та сірого кольорів. Жести стрижки волосся переводяться на масування скульптурних утворень. Трикутний мотив формує функціональні кубики та площини від стелі до підлоги завдяки складанню, розкроюванню та пошиванню. Світлові бруски, вбудовані в розділові лінії, сприяють численним поясам освітлення, слугуючи додатковим освітленням при вирішенні стану опущеної стелі. Вони розширюються і меандрують відбиттям великого дзеркала, вільно перекидаючись між площинами і тривимірністю.

Назва проекту : Taipei Eros, Ім'я дизайнерів : Stephen Kuo, Прізвище клієнта : Materiality Design.

Taipei Eros Перукарня

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.