Дизайн журналу
Дизайн журналу
Книга

ZhuZi Art

Книга Серія книжкових видань для зібраних творів традиційної китайської каліграфії та живопису видає Художній музей Нанкін Чжузі. Своєю багаторічною історією та вишуканою технікою традиційні китайські картини та каліграфія дорожать своєю високохудожньою та практичною привабливістю. При розробці колекції абстрактні форми, кольори та лінії використовувались для створення послідовної чуттєвості та виділення порожнього простору у ескізі. Легко збігається з художниками в традиційних стилях живопису та каліграфії.

Назва проекту : ZhuZi Art, Ім'я дизайнерів : ALICE XI ZONG, Прізвище клієнта : ZHUZI Art Center.

ZhuZi Art Книга

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.