Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стояче Крісло

Alcyone

Стояче Крісло Для нього однією важливою метою придумати форму цього проекту було максимально імітувати якість та природну форму людського тіла. Він використовує людську форму як метафору для гарної постави, тілесної гнучкості та активного способу життя, до якого прагнуть усі. За допомогою цього продукту він допомагає трьом простим рухам, які люди виконують під час робочого дня: сидячи та стоячи, скручуючи тіло та розтягуючи спину над спинкою, таким чином покращуючи здоров'я та збільшуючи продуктивність.

Назва проекту : Alcyone, Ім'я дизайнерів : Tetsuo Shibata, Прізвище клієнта : Tetsuo Shibata.

Alcyone Стояче Крісло

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.