Дизайн журналу
Дизайн журналу
Календар Ілюстрації

Tabineko

Календар Ілюстрації Цю серію ілюстрацій намалював японський ілюстратор Тошинорі Морі для календаря. Коти, які подорожують, намальовані ніжними кольорами та простими штрихами на тлі чотирьох сезонів Японії. Ілюстрації малюються в Adobe Illustrator. Хоча це і є цифрова ілюстрація, вона створена для того, щоб надати природного відчуття, додаючи контури дрібних нерівностей та додавши текстуру на зразок паперових клаптів.

Назва проекту : Tabineko, Ім'я дизайнерів : Toshinori Mori, Прізвище клієнта : Toshinori Mori.

Tabineko Календар Ілюстрації

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.