Дизайн журналу
Дизайн журналу
Скелелазіння

Wisdom Path

Скелелазіння Нефункціонуюча водонапірна башта вирішила керівництво майстерні реконструювати, щоб стати скелелазінням. Будучи найвищою точкою навколо нього добре видно поза Майстерні. З нього відкривається мальовничий вид на озеро Сенеж, територію майстерні та сосновий ліс навколо. Після закінчення навчання студенти беруть участь в урочистому підйомі на саму верхівку вежі, яка є спостережною точкою. Спіральний рух навколо вежі є символом процесу набуття досвіду. І найвища точка - символ життєвого досвіду, який з часом перетворюється на камінь мудрості.

Назва проекту : Wisdom Path, Ім'я дизайнерів : Dmitry Kudinov, Прізвище клієнта : Senezh Management Workshop.

Wisdom Path Скелелазіння

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.