Дизайн журналу
Дизайн журналу
Бізнес-Кімната

Chagall

Бізнес-Кімната Кімната відпочинку складає приблизно 1900 кв. М, місткістю 385 місць з туалетами; спальні ящики; душові; конференц-зали, дитяча кімната, кухонна зона тощо. Стіни мають довільну форму і махають крізь простір, натхненний Волгою, найдовшою річкою в Європі. Стіни розроблені геологічними шарами, кожен шар має свій колір і структуру, акцентовану непрямими світловими лініями. В архітектурних колонах та туалетах зображені зображення картин Шагала, виконаних у скляній мозаїці. У вітальні три кольорові теми також для візуального розділення.

Назва проекту : Chagall , Ім'я дизайнерів : Hans Maréchal, Прізвище клієнта : Sheremetyevo VIP.

Chagall  Бізнес-Кімната

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.