Дизайн журналу
Дизайн журналу
Подкаст

News app

Подкаст Новини - це програма для інтерв'ю для аудіоінформації. Його надихає плоский дизайн яблучного iOS з ілюстраціями для ілюстрації інформаційних блоків. Візуально фон має електричний синій колір як завдання, щоб блоки виділялися. Цільових графічних елементів дуже мало - зробити додаток простим у використанні, не відволікаючи користувача або втрачаючи його.

Назва проекту : News app, Ім'я дизайнерів : Raphael Batista, Прізвище клієнта : News Podcast.

News app Подкаст

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.