Дизайн журналу
Дизайн журналу
Електричний Скутер Для Спільного Використання

For Two

Електричний Скутер Для Спільного Використання Це пристрій мобільності для туристів та місцевих жителів міст, популярних у туризмі. Вирішуйте екологічні проблеми та пробки, спричинені традиційними способами транспортування, такими як прокат автомобілів, та забезпечуйте унікальний екологічний досвід мобільності. Міцність цієї моделі обмежується не лише тим, що це електричний транспортний засіб, але і використання батареї "Енергія в повітрі", яка набагато безпечніша та екологічно безпечніша, ніж традиційна літій-іонна батарея з точки зору утилізації.

Назва проекту : For Two, Ім'я дизайнерів : Seungkwan Kim, Прізвище клієнта : T&T GOOD TERMS Co,. Ltd..

For Two Електричний Скутер Для Спільного Використання

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.