Дизайн журналу
Дизайн журналу
Майбутнє Ретровізії Gt

Obscuro

Майбутнє Ретровізії Gt Obscuro - це бачення того, як виглядатимуть машини з атмосферними двигунами. Завдяки зростаючій популярності електромобілів та волі робити повністю самостійно керований автомобіль, це, мабуть, суттєво зміниться в автомобільній культурі. Напевно будуть приклади рекреації автомобіля. Але ці машини будуть не настільки доступними і матимуть більш класичний характер, як для майбутнього дизайну, в теперішньому віці існує те саме: дорогі хронометри, які досі цінують у цифрову епоху.

Назва проекту : Obscuro, Ім'я дизайнерів : Polatai Oleksandr, Прізвище клієнта : Strenson Artworks.

Obscuro Майбутнє Ретровізії Gt

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.