Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер'єру Гостьового Будинку

The MeetNi

Дизайн Інтер'єру Гостьового Будинку З точки зору елементів дизайну, він не призначений бути складним або мінімалістичним. За основу він бере простий китайський колір, але використовує текстуровану фарбу, щоб залишити простір порожнім, що формує східну художню концепцію відповідно до сучасної естетики. Сучасна гуманістична домашня обстановка та традиційні прикраси з історичними сюжетами здаються давніми та сучасними діалогами, що протікають у просторі, з неквапливою давньою принадністю.

Назва проекту : The MeetNi, Ім'я дизайнерів : Lichen Ding, Прізвище клієнта : The MeetNi Hotel.

The MeetNi Дизайн Інтер'єру Гостьового Будинку

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.