Дизайн журналу
Дизайн журналу
Медичний Кіоск

Corensis

Медичний Кіоск Corensis - життєво важлива платформа вимірювання, яка дозволяє автоматизувати медичні вимірювання, оцифровувати медичні записи та розширювати доступ до медичних послуг у лікарнях, медичних центрах чи громадських приміщеннях. Це допомагає лікарям покращити надання медичної допомоги, створити ефективність роботи та підвищити досвід пацієнтів та персоналу. Пацієнти можуть самі вимірювати свою температуру тіла, рівень оксигенації крові, частоту дихання, ЕКГ однопровідних, артеріальний тиск, вагу та зріст самостійно за допомогою розумного голосу та візуального асистента.

Назва проекту : Corensis, Ім'я дизайнерів : Arcelik Innovation Team, Прізвище клієнта : ARCELIK A.S..

Corensis Медичний Кіоск

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.