Дизайн журналу
Дизайн журналу
Японський Ресторан

Moritomi

Японський Ресторан Переїзд Морітомі, ресторану, де пропонують японську кухню, поряд із світовою спадщиною, замок Хімеджі, досліджує взаємозв'язок між істотністю, формою та традиційною інтерпретацією архітектоніки. Новий простір намагається відтворити візерунок укріплень замку з різних матеріалів, включаючи грубі та відполіровані камені, чорну оксидну сталь та килимки татамі. Підлога, зроблена з дрібного гравію, покритого смолою, являє собою замковий ров. Два кольори, білий і чорний, протікають, як вода ззовні, і перетинають дерев'яні решітки, прикрашені вхідними дверима, до приймальні.

Назва проекту : Moritomi, Ім'я дизайнерів : Tetsuya Matsumoto, Прізвище клієнта : Moritomi.

Moritomi Японський Ресторан

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.