Дизайн журналу
Дизайн журналу
Японський Ресторан

Moritomi

Японський Ресторан Переїзд Морітомі, ресторану, де пропонують японську кухню, поряд із світовою спадщиною, замок Хімеджі, досліджує взаємозв'язок між істотністю, формою та традиційною інтерпретацією архітектоніки. Новий простір намагається відтворити візерунок укріплень замку з різних матеріалів, включаючи грубі та відполіровані камені, чорну оксидну сталь та килимки татамі. Підлога, зроблена з дрібного гравію, покритого смолою, являє собою замковий ров. Два кольори, білий і чорний, протікають, як вода ззовні, і перетинають дерев'яні решітки, прикрашені вхідними дверима, до приймальні.

Назва проекту : Moritomi, Ім'я дизайнерів : Tetsuya Matsumoto, Прізвище клієнта : Moritomi.

Moritomi Японський Ресторан

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.