Дизайн журналу
Дизайн журналу
Шпаківня

Domik Ptashki

Шпаківня Через монотонний спосіб життя та відсутність стійкої взаємодії з Природою людина живе в стані постійної розбитості та внутрішнього незадоволення, що не дозволяє йому насолоджуватися життям повною мірою. Це можна зафіксувати, розширивши межі сприйняття та здобувши новий досвід взаємодії людина-природа. Чому птахи? Їх спів позитивно впливає на психічне здоров'я людини, також птахи захищають довкілля від комах-шкідників. Проект Домік Пташки - це можливість створити корисне сусідство та приміряти на себе роль орнітолога, спостерігаючи і піклуючись про птахів.

Назва проекту : Domik Ptashki, Ім'я дизайнерів : Igor Dydykin, Прізвище клієнта : DYDYKIN Studio .

Domik Ptashki Шпаківня

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.