Дизайн журналу
Дизайн журналу
Друкований Текстиль

The Withering Flower

Друкований Текстиль В’януча квітка - це святкування сили зображення квітки. Квітка - популярний предмет, написаний як уособлення в китайській літературі. На відміну від популярності квітучої квітки, образи квітки, що занепадає, часто асоціюються із суровістю та табу. Збірка розглядає те, що формує сприйняття спільнотою щодо того, що є піднесеним і негідним. Текстильна техніка, розроблена в тюлевих сукнях довжиною від 100 см до 200 см, шовкографією, на тканинах з напівпрозорої сітки, текстильна техніка дозволяє відбиткам залишатися непрозорими та еластичними на сітці, створюючи вигляд відбитків на повітрі.

Назва проекту : The Withering Flower, Ім'я дизайнерів : Tsai Jung Chiang, Прізвище клієнта : Angela Chiang.

The Withering Flower Друкований Текстиль

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.