Дизайн журналу
Дизайн журналу
Візуальне Спілкування Для Старовинної Винілової Виставки

A Proposal of Time

Візуальне Спілкування Для Старовинної Винілової Виставки З ностальгічними носіями музики - вінілом та касетою, поєднаними з кавою, читанням та рослинами, ця виставка пропонує чотири щоденні пропозиції для сучасного, швидкого життя. Ключова картина цієї виставки представляє обертовий вініл, біг годинник та касету для запису. Записи, що перекривають коло часу, створюють відчуття старовинної течії.

Назва проекту : A Proposal of Time, Ім'я дизайнерів : SHAN MAI FOOD, Прізвище клієнта : I'DER Branding Design.

A Proposal of Time Візуальне Спілкування Для Старовинної Винілової Виставки

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.