Дизайн журналу
Дизайн журналу
Коляска

Evolutionary

Коляска Продукт натхненний звичайним життєвим досвідом по догляду за дітьми в роботі з різними продуктами по догляду за дитиною в різних умовах. Він має еволюційну систему з трьох комбінованих функцій, яка відрізняється від традиційної. Коли люди хочуть відвезти своїх дітей до парку поруч, це показує оригінальну функцію. Люди також можуть вибрати велосипед, екологічно чистий режим подорожі та поставити його на заднє сидіння. Він може перетворитися на дитяче крісло в будь-якому місці, якщо дитина відчує голод. Еволюційна характеристика забезпечує безпеку, зручність та прохолодний вигляд.

Назва проекту : Evolutionary, Ім'я дизайнерів : Yuefeng ZHOU, Прізвище клієнта : Yuefeng ZHOU.

Evolutionary Коляска

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.