Дизайн журналу
Дизайн журналу
Офіс

Blossom

Офіс Хоча це офісні приміщення, він використовує сміливе поєднання різних матеріалів, а зелена структура посадки дає відчуття перспективи протягом дня. Дизайнер надає лише простір, а життєздатність простору все ще залежить від власника, використовуючи силу природи та неповторний стиль дизайнера! Офіс вже не є єдиною функцією, дизайн більш різноманітний, і він буде використовуватися у великому та відкритому просторі для створення різних можливостей між людьми та оточенням.

Назва проекту : Blossom, Ім'я дизайнерів : KAI JEN HSIAO, Прізвище клієнта : Dunyue.

Blossom Офіс

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.