Дизайн журналу
Дизайн журналу
Цифрові Рецепти Соціальних Медіа

DIY Spice Blends by Chef Heidi

Цифрові Рецепти Соціальних Медіа Продовольчі рішення Unilever доручили мешканці шеф-кухаря Хайді Хекманн (регіональний шеф-кухар, Кейптаун) створити 11 унікальних рецептів сумішей спецій за допомогою асортименту спецій Робертсонс. В рамках кампанії «Наше подорож, твоє відкриття» ідея полягала у створенні унікальних образів та дизайнів, використовуючи ці інгредієнти для веселої кампанії у Facebook. Щотижня унікальні спайкові суміші шеф-кухаря Хайді публікували як багаті на засоби масової інформації Facebook Canvas Posts. Кожен із цих рецептів також доступний для завантаження iPad на веб-сайті UFS.com.

Назва проекту : DIY Spice Blends by Chef Heidi, Ім'я дизайнерів : Lize-Marie Swan, Прізвище клієнта : Unilever Food Solutions.

DIY Spice Blends by Chef Heidi Цифрові Рецепти Соціальних Медіа

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.