Дизайн журналу
Дизайн журналу
Головний Офіс

Nippo Junction

Головний Офіс Головний офіс Nippo побудований на багатошаровому перехресті міської інфраструктури, швидкісної дороги та парку. Nippo - провідна компанія в будівництві доріг. Вони визначають Michi, що в перекладі з японської означає "вулиця", як основу їх дизайнерської концепції як "те, що з'єднує різноманітні компоненти". Michi з'єднує будівлю з міським контекстом, а також з'єднує окремі робочі простори між собою. Мічі був розширений, щоб створити творчі зв'язки та реалізувати Junction Place унікальне робоче місце, можливе лише тут, у Nippo.

Назва проекту : Nippo Junction, Ім'я дизайнерів : Takahiro Ichimaru,Tetsuya Tatenami, Прізвище клієнта : Nippo Corporation.

Nippo Junction Головний Офіс

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.