Дизайн журналу
Дизайн журналу
Будинок

Basalt

Будинок Створений для комфорту, а також елегантності. Цей дизайн по-справжньому привабливий і чудовий всередині та зовні. Особливості включають дубову деревину, вікна, виготовлені для того, щоб приносити багато сонячного світла, і це заспокоює очі. Це зачаровує своєю красою та технікою. Потрапивши в цей будинок, ви не можете не помітити безтурботності та почуття оазису, що переймає вас. Вітерець дерев та оточуючих сонячних променів робить цей будинок унікальним місцем для проживання вдалині від напруженого життя міста. Будинок Базальт побудований для того, щоб радувати і вміщати різноманітних людей.

Назва проекту : Basalt, Ім'я дизайнерів : Aamer Qaisiyah, Прізвище клієнта : Aamer A. Qaisiyah.

Basalt Будинок

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.