Дизайн журналу
Дизайн журналу
Соціальне Та Дозвілля

Baoan - Guancheng Family Fit Bar

Соціальне Та Дозвілля Горизонтальні та вертикальні лінії перетинаються між собою, утворюючи сітку. Кожна сітка - це комунікаційна платформа, яка також є джерелом концепції дизайну віскі-бару. Щодо енергозбереження та захисту навколишнього середовища, дизайнер використовував світлодіодні енергозберігаючі лампи в усьому барі. Щоб підтримувати якість повітря в барі, конструкція приймає вікна з півночі на південь, що може забезпечити проходження природного повітря.

Назва проекту : Baoan - Guancheng Family Fit Bar, Ім'я дизайнерів : Shigui Liu, Прізвище клієнта : LSG Design Office.

Baoan - Guancheng Family Fit Bar Соціальне Та Дозвілля

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.