Дизайн журналу
Дизайн журналу
Соціальне Та Дозвілля

Baoan - Guancheng Family Fit Bar

Соціальне Та Дозвілля Горизонтальні та вертикальні лінії перетинаються між собою, утворюючи сітку. Кожна сітка - це комунікаційна платформа, яка також є джерелом концепції дизайну віскі-бару. Щодо енергозбереження та захисту навколишнього середовища, дизайнер використовував світлодіодні енергозберігаючі лампи в усьому барі. Щоб підтримувати якість повітря в барі, конструкція приймає вікна з півночі на південь, що може забезпечити проходження природного повітря.

Назва проекту : Baoan - Guancheng Family Fit Bar, Ім'я дизайнерів : Shigui Liu, Прізвище клієнта : LSG Design Office.

Baoan - Guancheng Family Fit Bar Соціальне Та Дозвілля

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.