Дизайн журналу
Дизайн журналу
Багатофункціональна Гітара

Black Hole

Багатофункціональна Гітара Чорна діра - це багатофункціональна гітара, заснована на стилях музики хард-рок та метал. Форма кузова забезпечує гітаристам відчуття комфорту. Він оснащений рідкокристалічним дисплеєм на грифі для створення візуальних ефектів та програм навчання. Знаки шрифтом Брайля за шиєю гітари можуть допомогти людям, сліпим або зі слабким зором, грати на гітарі.

Назва проекту : Black Hole, Ім'я дизайнерів : Pouladvar, Прізвище клієнта : Pouladvar Design Group.

Black Hole Багатофункціональна Гітара

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.