Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер'єру Житлового Будинку

Urban Twilight

Дизайн Інтер'єру Житлового Будинку Простір наповнений дизайнерським багатством, що стосується матеріалів та деталей, застосованих у проекті. План цієї квартири - тонка форма Z, яка характеризує простір, але також є проблемою для створення широкого та щедрого просторового почуття для орендарів. Дизайнер не передбачив стін, щоб зменшити безперервність відкритого простору. Цією операцією інтер'єр отримує природне сонячне світло, яке освітлює приміщення для створення атмосфери та робить простір комфортним та широким. Майстерність також деталізує простір дрібними штрихами. Металеві та натурні матеріали формують композицію дизайну.

Назва проекту : Urban Twilight, Ім'я дизайнерів : LiChun Chang, Прізвище клієнта : CLUSTER & Associates.

Urban Twilight Дизайн Інтер'єру Житлового Будинку

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.