Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кінний Павільйон

Oat Wreath

Кінний Павільйон Кінний павільйон - частина новоствореного кінного центру. Об'єкт розташований на культурній спадщині та охороняється культурною територією історичного ансамблю виставки. Основна архітектурна концепція - виключення масивних капітальних стін на користь прозорих дерев’яних елементів мережива. Основним мотивом орнаменту фасаду є стилізований ритмічний візерунок у вигляді пшеничних колосків або вівса. Тонкі металеві колони майже непомітно підтримують світлові промені склеєного дерев’яного даху, який піднімався вгору, із завершенням у вигляді стилізованого силуету голови коня.

Назва проекту : Oat Wreath, Ім'я дизайнерів : Polina Nozdracheva, Прізвище клієнта : ALPN Ltd./Architectural laboratory of Polina Nozdracheva Ltd..

Oat Wreath Кінний Павільйон

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.