Дизайн журналу
Дизайн журналу
Багатоцільова Панель

OlO

Багатоцільова Панель Панель OLO - це багатоцільовий предмет меблів, його створення викликається вимогою зручності та функціональності дизайну для повсякденного життя. Цей предмет меблів можна встановити на будь-якій стадії проектування простору. OLO поєднує функцію освітлення, управління освітленням та електричними гніздами, USB, звук, зарядку мобільних пристроїв. У дизайні OLO використовуються геометричні форми, природні структури та збалансовані колірні поєднання. Взаємодія різних матеріалів надає об’єм, глибину та чуттєвість цій темі. Дизайн - це простий, зручний, багатоцільовий, OlO.

Назва проекту : OlO, Ім'я дизайнерів : Oksana Belova, Прізвище клієнта : Belova Oksana.

OlO Багатоцільова Панель

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.